0 212 659 55 93

Salyangoz Kremi 50 ml

Salyangoz Kremi 50 ml

Bio Vitals Salyangoz Kremi 50 ml
45.00 TL
Salyangoz Kremi 50 ml
Adet
Özellikler
Yorumlar
Taksitler
İlgiliÜrünler

Salyangoz Kremi

Salyangozun birçok cilt problemine iyi geldiği ilk fransız bir bilim adamı tarafından Şili de fark edildi. Bir çiftlikte çalışan insanlar salyangozları temizlemek için ellerine aldıklarında yaraların iyileştiğini fark etmişler ve bunu çiftlik sahibine anlatmışlar. Çiftlik sahibi bilim adamı olan arkadaşına bu konuyu aktarmış bunun üzerine yapılan araştırmalar sayesinde salyangozun birçok cilt problemine iyi geldiği anlaşılmıştır.
 

Kırışıklık, leke ve akne bazı insanların korkulu rüyası olmaktadır. Özellikle bayanlar bu durumdan çok şikayetçidir.Bayanlar genelde her zaman güzel ve genç görünmeyi kendilerine ilke haline getirmişlerdir.

Bunun için çeşitli kozmetik ürünleri ve çeşitli cilt,saç,diş vs. bakım ürünleri kullanmaktadırlar. Tabi sadece bayanlara yüklememek lazım birçok erkek bayanlara nazaran daha da fazla bakımlıdırlar. Bakımlı insan demek güzel görünen insan demektir. Bakımlı erkeklerinde artık kırışıklık korkulu rüyası olmaktadır.Aslında kimi insan yaşlanmayı hiç istemez. Çünkü yaşlanma demek insanlar için bakımsız ve halsiz aynı zamanda yaşlı olmak demektir.Yaşlı insanlar eskisi gibi genç dinamik ve gençlikteki gibi etkili bir insan olmamak demektir.

Salyangoz özlü krem içeriğindeki salyangoz özü sayesinde hücre yenilenmesi sağlar. Salyangoz özlü krem aynı zamanda cildi sıkılaştırmaya ve güzelleştirmeye yardımcı olur. Böylece tıpkı eskisi gibi genç ve güzel görünüme sahip olmanıza yardımcı olur.

Kullanılışı
Günün istenilen saatinde nohut tanesi miktarı cilt üzerine uygulanır, bununla beraber temiz cilde gece uykudan 15 dakika önce sürülür ise dinlenen hücreler ile daha iyi etki yaptığı da kullanıcılar tarafından gözlenmektedir. 
 


Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Adınız
E-Posta Adresiniz
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Yorumunuz


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.