0 212 659 55 93

Talkım Organik Elma Sirkesi

Talkım Organik Elma Sirkesi

Ralila Talkım Organik Elma SirkesiSirkesi
30.00 TL
Talkım Organik Elma Sirkesi
Adet
Özellikler
Yorumlar
Taksitler
İlgiliÜrünler

Dünya çapında yapılan araştırmalar, Tıp İlminin Babası Hipokrat’ın, Milattan Önce 500 yıllarında bulduğu metotlarla hastalarını tedavi ettiği konuları desteklemekte ve yorumlar yapmaktadırlar. Hipokrat, doğal, damıtılmamış elma sirkesinin güçlü bir beden temizleme ve iyileştirme iksiri olduğunu, daha sağlıklı ve daha uzun bir yaşam için mikroplarla ve bakterilerle savaşan, doğal bir antibiyotik olduğunu keşfetmiştir.

Ayrıca, Elma Sirkesi vücudu temizleyen güçlü bir madde olarak çok çeşitli kullanımı birçok efsanelerde anlatılmıştır.
 
Japonya’da yüzyıllar boyunca, korkak Samuray savaşçılarının güç ve kuvvet kazanmak için sirke içtikleri anlatılmaktadır.
   

Doğal elma sirkesi binlerce yıldır sadece sağlık sebepleri için değil,  aynı zamanda bakterileri, mikropları, kokuları, hatta leke ve benekleri çıkarmak için temizleyici bir madde olarak kullanılmıştır. 
     
Organik Elma bize en fazla sağlık veren bir meyvedir. Birçok yararlı vitaminler ve fosfor, potasyum, magnezyum, demir gibi mineraller ve birçok izmineraller ihtiva eder. Elmada bulunan bütün bu yararlı maddeler Organik Talkım Doğal Aşısız Tür Elma Sirkesinde mevcuttur.

Kullanılışı;
1 bardak su, 1 tatlı kaşığı elma sirkesi, 1tatlı kaşığı çiçek balının karışımından elde edilen ürün, aç karnına içildiğinde, vücudun bağışıklık sistemini güçlendirirken, canlılık ve güç kazandırır.

  

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Adınız
E-Posta Adresiniz
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Yorumunuz


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.