0 212 659 55 93

Organik Polen - 200 GR

Organik Polen - 200 GR

Umay Herbal Organik Polen - 200 GR
45.00 TL
Organik Polen - 200 GR
Adet
Özellikler
ORGANİK POLEN

Tamamen yerli üretim olan Organik Polenimiz Orta Anadolu Bölgesi Sivas ili Zara ilçesinde 1820 metre rakımlı Gürlevik Dağı, Avrupa Birliği Organik Tarımcılık bünyesi tarafından organik amaçlı tarım, ağaç ve bal üretimi için ilan edilmiş olup 2015 yılında ilk Organik Bal mahsüllerini ağustos aylarında elde etmişlerdir.

Bölgede bulunan bozulmamış Ekolojik ortam nedeni ile 300-400 yıllık ağaçlar ve bitki örtüleri mevcut olup geniş floraya sahip çiçek familyaları da bulunmaktadır.

Ayrıca arıların yaklaşık 50 yıldır aynı Kraliçe Arı soyundan gelmesi de üretimde olan Organik balımızın kalitesini oldukça yükseltmektedir.
Organik tarım kanunu ve organik tarımın esasları ve uygulanmasına ilişkin yönetmelik çerçevesinde Almanya merkezli  Ceres firması tarafından kontrol edilerek ve sertifikalandırılarak gerçekleştirilmiştir. Yine aynı firma tarafında AB yönetmeliğine uygun olarak AB normlarına uygunluğu sertifika edilmiştir. Bu sertifikalandırma hem arı ürünleri hem de dolum tesisimiz için gerçekleştirilmiştir. Sertifika kodu :  TR-713

KULLANIMI
Günde 2-3 tatlı kaşığı düzenli olarak aç karnına yenilir yada süt ve meyva suyu ile karıştırılıp tüketilebilir. 2 yaş ve üzerine rahatlıkla kullanılabilir.
 Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.