0 212 659 55 93

Oliv Süper Antioksidan Yüz Bakım Kremi 50 ML

Oliv Süper Antioksidan Yüz Bakım Kremi 50 ML

Oliv Süper Antioksidan Yüz Bakım Kremi 50 ML
179.00 TL
Oliv Süper Antioksidan Yüz Bakım Kremi 50 ML
Adet
Özellikler
SÜPER ANTİOKSİDAN YÜZ BAKIMI

BESLEYİCİ•ONARICI•PÜRÜZSÜZLEŞTİRİCİ INTENSE ANTIOXIDANT FACE CARE NOURISHES • REPAIRS • SMOOTHES 

Süper antioksidan cilt bakımı, cilde çok iyi dengelenmiş beslenme ve hidrasyon* sağlar. Doğal antioksidanların, sıkılaştırıcı ve yeniden yapılandırıcıların mükemmel kombinasyonu ile elde edilmiştir.
Bu bileşenler sayesinde yaş alma belirtileri geciktirilir.
Yeni formülasyona ilave edilen kuvvetli UVA ve UVB koruması ile güneşin zararlı etkilerine karşı koruma sağlar.
Cilt yeniden tüm elastikiyetine ve ışıltısına kavuşur.

Kullanım:
Hafif masaj ile dekoltenin alt kısmından başlayarak, alın bölgesine kadar tüm yüzünüze uygulayın. Aynı zamanda bakım sonrası cildiniz kalıcı organik makyaj için iyi bir zemine sahip olacaktır. Ecocert Sertifikalı Organik Kozmetik 99% oranında doğal içeriğe sahiptir. 31% oranında içerik organik tarım ile elde edilmiştir. 

AKTİF İÇERİKLER

Extract of leaf of olive tree 15% : antioksidan, anti-radikal. Juice of aloe vera 10 % : nemlendirici*, kollajen yapısını tetikler, iyileştirir ve yaş alma belirtileri ile savaşır. Oil of seed of jojoba 4 % : nemlendirir*, yumuşatır, pürüzsüzleştirir, tonlar, cildin elastikiyetini arttırır. Thermus thermophillus ferment : çok güçlü antioksidan, güneşten zarar görmüş cildi iyileştirir. Oil of macadamia 1% : besleyici, yeniden yapılandırıcı, iyileştirici, yatıştırıcı, hidrolipidik film tabakasını kuvvetlendirici ve hücre koruyucu. Purified Beeswax : pürüzsüzleştirici, nemlendirici* ve cildi harici saldırılara karşı koruyucu. Sweet Almond Oil : yatıştırıcı, yumuşatıcı ve besleyici. Protein of Wheat : koruyucu, besleyici, nemlendirici*, yeniden canlandırıcı ve elastikiyet sağlayıcı. Leaf extract of green tea : güçlü antioksidandır ve c vitamini içerir. Essential oil of lemon peel : tonlayıcı (tonik) etki gösterir. Essential oil of cedar: iyileştirici, temizleyici. Essential oil of Palmarosa : antibakteriyel ve anti-mantar özellikleri ile tercih edilir.
Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.