0 212 659 55 93

MNP-24 Ekstraktı 250 ml

MNP-24 Ekstraktı 250 ml

Bio Vitals MNP-24 Ekstraktı 250 ml
99.00 TL
MNP-24 Ekstraktı 250 ml
Adet
Özellikler
MNP-04 HERBAL EXTRACT

Kadınların çoğu ileri yaş dönemde hassaslaşır. Kırışıklıklar oluşmaya başlar. Kadınların yüzde 75’inde bu dönem ılımlı geçer. Yüzde 10’u bu dönemi dayanılması güç şikayetlerle geçirirken, yüzde 15’inde ise adetten kesilmeden başka hiçbir değişiklik olmaz.

İçerik;

Hayıt tohumu (Chaste Seed),
Hayıt bitkisi küçük siyah, karabibere benzeyen meyvelere sahiptir. Bunlara hayıt tohumu denmektedir. Hap, öz, tentür gibi birçok şeklinde besin takviyesi olarak kullanılan hayıt tohumu bir dizi faydaya sahiptir. 
Civan Perçemi (Yarrow),
İyice kuruyunca da hava almayan kaplarda saklanır. İçinde etken madde olarak sabit ve uçucu bir yağ, achillein adlı acı bir glikozit taşır. Uçucu yağda azulen, limonen, seskiteren, pinenler, berneol, cineol gibi maddeler vardır. Latincesi achillea millefolium olan bu şifalı bitki farklı yörelerde akbaşlı, kandilçiçeği, barsamotu, marsamotu, beyaz civanperçemi, sarı civanperçemi ve binbiryaprakotu isimleriyle de anılır. Civan perçemi olarak da yazan kişiler vardır.
Aslan Pençesi (Alpine Mantle),
Allcemilla vulgaris adıyla bilinen bitki, halk arasında aslan ayağı, şebnemli, hizmetçi kız, tavşan ayağı, kadın mantosu gibi isimlerle de bilinir. Daha çok dağlık alanlarda, yükseklerde nemli çayırlarda, orman kenarlarında doğal olarak yetişen bir bitkidir. Aslan pençesi güzel görünümü, 7-9 parmaklı olan yapraklarının kenarları dişli olur. Sapları yüksek olmasa da, sağlam yapılıdır. Sarımsı yeşil renkte olan yaprakları Mayıs ayından Haziran ayına kadar görülebilir.
Kırk Kilit otu (Horse Tail)
Atkuyruğugillerden; kök sapı ömürlü olan, nemli yerlerde yetişen bir bitkidir. Acı madde, saponin, tanen, silisik asit, çeşitli alkoloidler ve potasyum içerir.


 
KULLANIMI

Aç karnına günde 2-3 defa olmak üzere yemeklerden 15 dakika önce bir tatlı kaşığı içilir. Ürünün bilinen hiç bir yan etkisi yoktur. 

 
 Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.