0 212 659 55 93

MD-04 Ekstrakt 250 ml

MD-04 Ekstrakt 250 ml

Bio Vitals MD-04 Ekstrakt 250 ml
99.00 TL
MD-04 Ekstrakt 250 ml
Adet
Özellikler
Yorumlar
Taksitler
İlgiliÜrünler
Bio Vitals MD-04 Bitkisel Ekstrakt 250 ml

İÇERİK; Bu özel karışım içeriğinde barındırdığı muhteşem üç bitki ve arıların mucizevi salgısı ile midenizin en yakın dostu olmaya hazırdır.

Kudret narı(Mamordica),

Tropik iklim bölgelerinde çokça yetiştirilen kudret narı, özellikle Asya ve Doğu Afrika'da kendiliğinden yetişmesi nedeniyle oldukça revaçta. İlaç endüstrisinde en çok kullanılan doğal ürünlerden olan bu bitki, Türkiye'de çok bilinmese de yaygın olarak Bursa ve Yalova çevresinde yetiştiriliyor.

Hamken yeşil, olgunlaştığında sarı ile turuncu arası bir renge sahip olan ve görüntüsüyle dikkat çeken meyve, halk arasında acayip elma olarak da biliniyor. İçinde ise tıpkı nar gibi kırmızı ve çok taneli küçük meyveler bulunuyor.

Meyan Kökü (Licorice),
Meyan kökü ortalama 2 metre uzamaktadır. İçinde çok fazla miktarda madde içerir bunlardan bazıları, flavonoidler, bitki sterolleri, uçucu yağlar, chalcone, glikositler, kumarinler, glisirizik asit, asparagines ve anetoldur. Meyan kökü birçok sağlık koşulları için rahatlama sağlar.
Kantaron (St.John Worts),
Halk arasında üzerindeki minik deliklerden dolayı binbirdelik otu olarak da anılan sarı kantaronun özellikle çiçekleri ve kökü önemli bir şifa kaynağı olarak görülüyor. Piyasada en çok kurusu, yağı ve çayı bulunan bu bitki, çok eski zamanlardan beri vücuda sağladığı yararlar nedeniyle pek gözde. Antiseptik özellikler gösterdiğinden vücudu mikroplara karşı koruyucu olan özelliği ile de çok iyi bilinmektedir.
Propolis, 
Arıların bitki sap, yaprak ve tomurcuklarından topladığı güçlü antibakteriyal ve antioksidan etkilere sahip çok faydalı ve özel doğal bir üründür. Arılar bu yapışkan ürünü kovandaki mikropları yok etmek ve kovanlarındaki diğer arıların sağlığını korumak için ağızlarından özenle salgıladıkları bir üründür.

 KULLANIMI
Aç karnına günde 2-3 defa olmak üzere yemeklerden 15 dakika önce bir tatlı kaşığı içilir. Ürünün bilinen hiç bir yan etkisi yoktur. 

 

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Adınız
E-Posta Adresiniz
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Yorumunuz


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.