0 212 659 55 93

Krill Oil Omega 3 - 60 Kapsül

Krill Oil Omega 3 - 60 Kapsül

Krill Oil Omega3 60 Kapsül
169.00 TL
Krill Oil Omega 3 - 60 Kapsül
Adet
Özellikler
Yorumlar
Taksitler
İlgiliÜrünler

what is krill oil from krillomega3 on Vimeo.


Krill Nedir:
 

Kuzey ( Arktik ) ve Güney ( Antartika ) denizlerinde yaşayan karides benzeri canlılara krill canlısı denir. Kriller bir araya gelerek dünyanın en büyük biyo kütlesini oluştururlar. En yaygın krill türleri antartika sularında bulunur. Deniz ekosisteminde önemli rol oynamaktadırlar. Plankton ve yosun yiyerek beslenirler

Kriller büyüklüğü 6,5 cm uzunluğa kadar ulaşabilir. Bir dış iskeletle beraber harici olarak görülebilen solungaçları vardır. Suda hızlı hareket edebilirler. Işık oyunlarıyla düşmanlarını şaşırtıp çiftleşmek için birbirlerine sinyal gönderebilirler.

Kriller Antartika nın temiz ve el değmemiş sularında bolca bulunurlar. Kış aylarında buza gömülü yosunlarla yaz aylarında ise genellikle planktonlarla beslenirler. Deniz buzu krill için beslenme ve barınma açısından önemli bir faktördür. Buzlu yaşam koşulları krill için daha iyi yaşam alanı sağlamaktadır.

Krill  canlısının yaşam döngüsü içerisindeki yeri şaşırtıcı ve inanılmazdır. Ortalama yaşam süresi 8-10 yıl arasında değişmekte olan bu canlının çiftleşme sonrasında yumurtaları 1000-2000 metre derinliklere doğru sürüklenerek batar. Bu sürede çeşitli evrelerden geçen yumurtalar  büyüme bölgesine ulaştıklarında burada yumurtadan çıkana kadar kalırlar. Üremedeki başarı kış şartlarına da önemli ölçüde bağlıdır.

Kriller Antartika nın soğuk, sert kışlarına ve serin ılıman yazlarına kolaylıkla uyum sağlayabilen bir deniz canlısıdır.

 Günde çok az bile almak vücut için gerekli olan bileşenlerin alınımını sağlar. Tüm önemli Omega-3 yağ asitlerini (özellikle EPA ve DHA) barındırırken ek olarak, aynı zamanda  fosfolipidler ve antioksidanlar  içerir. EPA, DHA ve fosfolipidler vücudunuzun hücrelerine doğrudan bağlı hale gelir. Bu da omega 3 yağlarının damarlardan daha hızlı akıp daha güçlü bir şekilde etki etmesini sağlar. Standart balık yağlarında bu fosfolipid taşıyıcı sisteminin olmamasından dolayı, daha büyük dozlarda etkili alınmasını  gerektirir. Diğer balık yağlarına göre daha karalı, güçlü ve taze olan krill yağı balık yağı gibi kolay bozulmaz.

Taze, bozulmamış, civa – toksin içermeyen tertemiz antartika sularından gelen

Kriller pilanktonlarla beslenen canlılardır. Pilanktonlar deniz besin zincirinin temelini oluşturur. Pilanktonlar içeriğinde aminoasit, karbonhidrat, protein, çeşitli vitaminler vardır. Kriller planktonlarla beslenirken bu elementleri emerek doğrudan alımının sağlarlar.

Astaxanthin ayrıca bu canlıya rengini vermektedir.

Dünyanın en saf Omega-3 yağıdır.  Fosfolipid formunda Omega-3 yağ asitlerini içerir. Krill yağında Omega 3, Astaxanthin, Fosfolipid olmak üzere 3 ana bileşen bulunmaktadır. 

 

 

Krill Yağı Kullanımı:

Günde 1-2 Kapsül Alınabilir.

 

Krill Yağı İçeriği:

Krill Yağı, Helal Jelatin, Bitkisel Gliserin ve Su


( Supplement Facts )

Servis Miktarı  ( Serving Size ): 2 Softgel

Bir Kutunun İçeriğinde ( Servings Per Container ): 60 Softgel

 

Miktar ( Amount Per Serving )

Krill Oil 800 mg

Phospholipids 350 mg

Omega-3 Fatty Acids 240 mg

EPA ( Eicosapentaenoic Acid ) 120 mg

DHA ( Docosahexaenoic Acid )  64 mg

Astaxanthin 0.8 mg

Calories 10 Kcal

Net: 60 Softgel  400 mg

 

Krill Yağı Yan etkileri :


Bilinen hiçbir yan etkisi yoktur.

Çocukların ulaşamayacağı, serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz.

Herhangi bir rahatsızlık için ilaç tedavisi gören kişilerin doktorlarına danışarak kullanmaları tavsiye edilir.


Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Adınız
E-Posta Adresiniz
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Yorumunuz


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.