0 212 659 55 93

Cilt Beyazlatma Sabunu 100 gr.

Cilt Beyazlatma Sabunu 100 gr.

Bio Vitals Cilt Beyazlatma Sabunu 100 gr.
12.90 TL
Cilt Beyazlatma Sabunu 100 gr.
Adet
Özellikler
Bio Vitals Doğal Cilt Beyazlatma Sabunu 100 Gr.

Cilt beyazlatıcı sabun:  sıkça tercih edilen sabunların başında gelmektedir. Cilt üzerinde çeşitli nedenlerden dolayı oluşan lekelenmelere karşı etkilidir. Cilt beyazlatıcı sabun özel bitki karışımlarından elde edilen bir sabundur. Özellikle bayanların tercih ettikleri bu sabun yan etkilere neden olmaz. Tamamen bitkilerden hazırlanan cilt beyazlatıcı sabunları tercih ettiğinizde hiçbir yan etkiye neden olmadığını göreceksiniz. Fakat cilt beyazlatıcı sabun seçimi yaparken dikkatli olmak gereklidir. Ellerde veya tüm vücutta kullanılabilen bir sabun çeşididir. Ayrıca cilt beyazlatıcı sabun kullanırken düzenli ve istikrarlı kullanmaya dikkat etmeniz gerekir. Özellikle cilt lekelerinden şikayetçi olan bayanların tercih ettiği cilt beyazlatıcı sabun cilt üzerindeki birçok problemi de gidermektedir.
Birçok cilt beyazlatıcı sabun içeriğinde hayvansal yağ, kostik veya paraben içermeden üretilmektedir. Tamamen bitkisel olarak hazırlanan bu ürün kolaylıkla bulabileceğiniz ve çantanızda rahatça taşıyabileceğiniz bir üründür. Büyük marketlerde, bitkisel ürün satan reyonlarda ve eczanelerde bulabileceğiniz bu sabunlar kişini şikayetleri göz önünde bulundurularak üretilmiştir. Yapılan araştırmalar bire çok bayanın ton koyulaşmasından şikayetçi olduklarını ortaya koymuştur. Özellikle bir çok ciltte yaş ilerledikçe ton koyulaşması yaşanması şikayetlere neden olmaktadır. İşte cilt beyazlatan sabun düzenli bir şekilde kullanıldığında cilt tonunda 2-3 ton açılma yaşanmasına fayda sağlamaktadır. 


Cilt beyazlatıcı sabunun faydaları:
  • Güneş nedeni ile cilt üzerinde oluşan lekeleri giderir.
  • Kadınlarda hamilelikten ve doğumdan kaynaklanan kahverengi lekeleri giderir.
  • Özellikle ergenlik döneminde aşırı sivilcelenme sonucunda kalan lekelerin görünümünü hafifletir.
  • Yeni sivilce oluşumlarının önüne geçer ve engeller
  • Yaş ilerlemesi nedeniyle cilt üzerinde kahverengi tabaka oluşumunu giderir.
  • Ciltteki bir çok problemi gidererek cildin daha canlı görünmesine fayda sağlar.
  • Ciltteki yaşlanma belirtilerinin azalmasına fayda sağlar.
  • Cilt beyazlatıcı sabun cilt lekelerini giderme özelliğine sahip olduğu için cildin pürüzsüz ve berrak görünmesine fayda sağlamaktadır.

Cilt beyazlatıcı sabun kullanışı: Öncelikle yüzünüzü veya kullanmak istediğiniz cilt yüzeyini ılık suyla yıkayarak cildi hazırlayın. Daha sonra cilt beyazlatma sabununu bolca köpürterek cilt üzerine sürün. Cilde masaj yaparak cilde iyice sabunu yedirin. yüzünüze maske uygular gibi parmak uçlarınızla cildinize masaj yapın. Sabunun köpüklerini cilt üzerinde 5 dakika kadar beklettikten sonra cildinizi tekrar ılık suyla durulayınBu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.