0 212 659 55 93

Bio Vitals Ardıç Yağı 20 ml

Bio Vitals Ardıç Yağı 20 ml

Bio Vitals Ardıç Yağı 20 ml
15.00 TL
Bio Vitals Ardıç Yağı 20 ml
Adet
Özellikler
Ardıç Yağı

Ardıç Yağı, Birçok şifalı bitki içerisinde uçucu yağlar bulunmaktadır. Etkisi oldukça güçlü olan bu yağlar bazen zehirli asitler gibi maddelerde içermektedir. Fakat ardıç yağı içerisinde zehirli madde bulundurmamaktadır. Bu faydalı bitkinin yağı da kendisi gibi farklı özelliklerde fayda göstermektedir.
Bu yağı elde etmek için birçok ardıç bitkisinin ezilerek suyu alınması gerekmektedir. Ezilen 10 kilo ardıçtan bir kilo yağ çıkacakmış gibi hesaplarsak kafamızda azda olsa biraz fikir oluşmuş olacaktır. Yani ezilen ardıcın onda biri kadar yağ çıkarılmaktadır. Ardıç yağı litre şeklinde değil ml gram şeklinde satılmaktadır.
Ardıç yağı çok fazla duyulmamış bir bitki yağıdır ama insanlar bu yağı kullanıp faydasını gördükten sonra birçok kişiye  ısrarla önermektedirler. Ardıç yağının faydası nedeniyle kişilerin hayatında basit olmayan değişikliklerin olmasına neden olmaktadır ve böylece bu kişilerin vazgeçilmez ilaçları haline gelmektedir. Sizlerde bu yağı sorunlarınız da kullandıktan sonra nasıl mucizevi  özelliklerinin olduğunu göreceksiniz.
 

ARDIÇ YAĞI (Ardıç Tohumu Yağı)

Ürün Adı: Ardıç Yağı

İngilizce Adı: Juniper berry Oil
INCI (Botanik) Adı: Juniperus communis
Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.